Pozvánka na jarní soustředění v Pršticích

Ve dnech 28. - 30. 4. 2017 se uskuteční jarní soustředění karate v Pršticích.

SRAZ: pátek, 28. dubna 2017, 15.00 hodin

UKONČENÍ: neděle po obědě (cca 12:30 hod)

MÍSTO: Sportovní zařízení SOKOL PRŠTICE, Hlavní 2, Prštice u Brna

UBYTOVÁNÍ: Sportovní zařízení s ubytovací kapacitou, tělocvičnou a jídelnou v jedné budově.

NÁPLŇ SOUSTŘEDĚNÍ: Příprava na M ČR karate ČSKGr 2017 Cvičení ve dvojicích, nácvik kumite, kata, teorie pravidel karate, sportovní hry Příprava na zkoušky STV konané na konci soustředění Míčové hry ( basketbal, fotbal, vybíjená atd.), společenské akce ZÁVĚR SOUSTŘEDĚNÍ: Zkoušky technické vyspělosti STV. (POZOR - dodržujte časové limity) Podmínky: průkaz karate s platnou známkou a lékařskou prohlídkou STV, 8. - 3.kyu 200,-Kč, 2. - 1.kyu 250,- (poplatek není zahrnut v celkové ceně pobytu)

DOPRAVA: Individuálně: Brno-Želešice, Ořechov, Silůvky, Prštice PŘIHLÁŠKY: Nahlásit účast na soustředění vzhledem k velkému zájmu co nejdříve Veronika Mišková, Simona Forstová, Jiří Boček a na E-mail: treneri@tarokan.cz