Nábor do klubu na školní rok 2018/2019

15/08/2018

Máme tu konec prázdnin, tudíž je nejvyšší čas začít uvažovat nad zájmy Vašich dětí v novém školním roce, popř. Vás samotných.

Přicházíme proto s nabídkou na sportovní přípravku pro nejmenší, výcvik karate Goju ryu a sebeobranu pro děti (již od 5 let) mládež a dospělé:

Klademe důraz na individuální přístup a rozvoj jedince, trénujeme disciplínu i motivaci dětí. Členové našeho klubu mají možnost se účastnit mnoha soutěží a soutředění. Více informací naleznete v sekci Tréninky.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail info@vipsportclub.cz nebo nás rovnou přijďte navštívit na některý z našich tréninků -

začínáme již ve čtvrtek 6. 9. 2018 v 18: 00, tréninky probíhají pravidelně každé úterý od 17:30 - 19:30 a čtvrtek od 18:00 - 19:30.