top of page

Naši závodníci mistry ČR v karate Goju ryu

Dobrý den,

25.5.2019 se v Brně konalo Mistrovství České republiky v karate Goju-ryu /výsledky ke stažení níže/, kde Olomouc úspěšně reprezentovali závodníci z klubu V.I.P. Sport club Olomouc.

Nejúspěšnější, teprve devítiletý karatista Martin Vaněk v začátečnických kategoriích získal čtyři medaile a zároveň se stal Mistrem republiky v kategorii kata beginner mladší žáci. Následoval ho mladší bratr Michal Vaněk, Zuzana Řihákova, Kateřina Urbanová, Adriana Kuchtová a Dorota Přibylová, kteří dovezli dohromady 11 medailí.

V kategorii zkušenějších, vyšších technických stupňů byli moc úspěšní kluci z kata týmu Štěpán Přibyl, Martin Rouš a Karel Kozák, kteří se taky stali Mistři České republiky. Štěpán Přibyl zároveň získal krásné druhé místo v kategorii kata mladší žáci a Tomáš Sámel dvě bodované pozice 5. a 7. místo.

Všem moc gratulujeme a těšíme se na další a snad ještě větší úspěchy!